Про нас

Що ми робимо

Київ ІТ Кластер – громадська організація, яка була створена у січні 2016 року. ЇЇ мета - всебічний розвиток ІТ сфери у Київському регіоні. Ми впевнені, що з поточним потенціалом Київський регіон має всі шанси стати ІТ локацією №1 у Східній Європі. Співпраця, обмін досвідом, конкуренція, яка породжує інновації, висока спеціалізація, висока додана цінність і прибутковість стануть тими чинниками, які допоможуть цього досягнути.

Ми є комунікаційною площадкою, де відбувається обмін досвідом, вибудовується комунікація з місцевою владою та освітніми закладами та запускаються спільні проекти для розвитку Київського ІТ комм’юніті.

Наша місія

Розвиток Києва як основної ІТ локації у східній Европі. 

Наша візія 

Створення такого комм’юніті, де через синергію, тісні дружні стосунки, спеціалізацію, розуміння фокусу кожного учасника та запуску спільних проектів для всебічного розвитку бізнесів учасників кластеру, компанії-учасники підвищують якість продуктів і послуг і захоплюють значно більшу частку світового ринку. 

Основні принципи, якими керується Київський ІТ Кластер:

1. 1+1=3

Синергія. Єдність. І в ній сила. Багато компаній можуть робити те, що кожна з них по окремості не може, а об’єднуючи усі ланки кластеру (а не лише ІТ-компанії) будується ширша стійка система, яка робить те, що спочатку здавалось важким та неможливим.

2. Win-win

Кожен участник кластеру виграє, будучи тут. Даючи свій ресурс, він допомагає іншим ланкам кластеру, тим самим дає змогу розвинутись та допомогти іншим участикам кластеру. Будується екосистема, в якій запускається механізм обміну ресурсами та допомогою. В результаті синергії отримуємо більше, ніж даємо.

3. Відповідальність

Ми беремо на себе відповідальність за зміни та розвиток Києва як ІТ-міста та кінцевої точки інвестиційних потоків в сферу інформаційних технологій. И беремо відповідальність за майбутнє наших дітей, їх освіту та професійне майбутнє. Ми беремо відповідальність за стабільний ріст та підвищення компетенції ІТ компаній різної спеціалізації. 

4. Прагматичність у всьому

Кожен учасник кластеру має певну прагматичну ціль вступу та участі у кластері. І ми це розуміємо і підтримуємо. Якщо кожен задовольняє свої цілі, це призводить до підвищення цінності кластеру для кожного учасника, що лише покращує нашу роботу та робить її кориснішою, а сам кластер - стабільнішим.

Наші цілі:

 

1tsili

Переглянути презентацію

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту