Про нас

Що ми робимо

Київ ІТ Кластер – громадська організація, яка була створена у січні 2016 року. ЇЇ мета - всебічний розвиток ІТ сфери у Київському регіоні. Ми впевнені, що з поточним потенціалом Київський регіон має всі шанси стати ІТ локацією №1 у Східній Європі. Співпраця, обмін досвідом, конкуренція, яка породжує інновації, висока спеціалізація, висока додана цінність і прибутковість стануть тими чинниками, які допоможуть цього досягнути.

Ми є комунікаційною площадкою, де відбувається обмін досвідом, вибудовується комунікація з місцевою владою та освітніми закладами та запускаються спільні проекти для розвитку Київського ІТ комм’юніті.

Наша місія

Розвиток Києва як основної ІТ локації у східній Европі. 

Наша візія 

Створення такого комм’юніті, де через синергію, тісні дружні стосунки, спеціалізацію, розуміння фокусу кожного учасника та запуску спільних проектів для всебічного розвитку бізнесів учасників кластеру, компанії учасники підвищують якість продуктів і послуг і захоплююсть значно більшу частку світового ринку. 

Основні принципи, якими керується Київський ІТ Кластер:

1. 1+1=3

Синергія. Єдність. І в ній сила. Багато компаній можуть робити те, що кожна з них по окремості не може, а об’єднуючи усі ланки кластеру (а не лише ІТ-компанії) будується ширша стійка система, яка робить те, що спочатку здавалось важким та неможливим.

2. Win-win

Кожен участник кластеру виграє, будучи тут. Даючи свій ресурс, він допомагає іншим ланкам кластеру, тим самим дає змогу розвинутись та допомогти іншим участикам кластеру. Будується екосистема, в якій запускається механізм обміну ресурсами та допомогою. В результаті синергії отримуємо більше, ніж даємо.

3. Відповідальність

Ми беремо на себе відповідальність за зміни та розвиток Києва як ІТ-міста та кінцевої точки інвестиційних потоків в сферу інформаційних технологій. И беремо відповідальність за майбутнє наших дітей, їх освіту та професійне майбутнє. Ми беремо відповідальність за стабільний ріст та підвищення компетенції ІТ компаній різної спеціалізації. 

4. Прагматичність у всьому

Кожен учасник кластеру має певну прагматичну ціль вступу та участі у кластері. І ми це розуміємо і підтримуємо. Якщо кожен задовольняє свої цілі, це призводить до підвищення цінності кластеру для кожного учасника, що лише покращує нашу роботу та робить її кориснішою, а сам кластер - стабільнішим.

Наші цілі:

 

1tsili

Переглянути презентацію

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

* indicates required
/ ( mm / dd )