29.09.17 197

Звернення представників Києво-Могилянської академії до компаній щодо проекту навчання випускників відповідно до потреб компаній.

61420564 450x313

 

Шановні колеги!

Сьогодні багато говорять про покращення якості підготовки IT фахівців в університеті для роботи в реальному секторі. На Факультеті Інформатики в Києво-Могилянській академії ми вже багато років приділяємо цьому особливу увагу. І вже протягом 4 років практикуємо поєднання навчального процесу зі стажуванням в ІТ компаніях. Тим самим підвищуючи рівень студентів і мінімізуючи витрати компаній на донавчання співробітників після влаштування на роботу. Тобто компанія має можливість відібрати найкращих не витрачаючи кошти протягом періоду перевірки та адаптації.

Такий симбіоз навчання і роботи відбувається протягом курсів «Групова розробка програмних систем» та «Забезпечення якості програмних систем» для студентів 4го року навчання.

Процес відбувається наступним чином:

 • Зацікавлена компанія анонсує своє бажання у вигляді короткої презентації для студентів, в якій розповідає про себе, технології, очікування і т.п.
 • Пропонує реальний проект, в який будуть залучені студенти (зазвичай це невеликі реальні проекти, які не критичні для діяльності компанії)
 • Студенти визначаються із своїм бажанням прийняти участь.
 • Студенти надсилають на адресу компанії бачення своєї участі в цьому проекті і опис, чому їм цікава ваша компанія.
 • Із обраних студентів формується команда/команди. Іноді навіть влаштовуються змагання на кращий продукт. Команда сама обирає ліда і розподіляє ролі.
 • За командою закріплюється куратор з боку компанії, задача якого ставити завдання, контролювати виконання, виправляти помилки команди, підказувати, запрошувати інших фахівців компанії і в разі потреби.
 • Зустрічі з куратором (представниками компанії зазвичай відбувається 1-2 рази на тиждень).
 • В кінці курсу відбувається захист робіт. За результатами захисту компанія може запропонувати роботу студентам.

Оскільки курс розрахований на студентів 4го року навчання, передбачається, що вони вже володіють необхідними знаннями та навичками в мовах програмування та технологіях. Теоретичною ж складовою цих курсів є ознайомлення з методологіями розробки програмного забезпечення, принципами взаємодії в команді, проектним та продуктовим менеджментом, QA.

Досвід співпраці з відомими компаніями в рамках такого підходу показує високий результат та задоволення всіх сторін.

Серед компаній партнерів були (і є) Netcracker, Infopulse, NewtonIdeas та інші..

Середній рівень працевлаштування складає 25-30%

Запрошуємо до співпраці всі бажаючі компанії.

 

Якщо є додаткові питання, будь ласка, пишіть на контакти Кластера, вони нададуть мої контакти. 

Афонін Андрій Олександрович, заступник декана Факультету Інформатики, викладач зазначених курсів

 

Останні коментарі

 • новина 27.09.17
  21-22 числа у Штутгарті відбулася конференція, на якій європейські кластери знайомилися один з одним на спеціальних сесіях метчмейкінгу, а також дізнавалися про нові тренди і надихалися успішними кейсами від спікерів. Київський ІТ Кластер також мав змогу прийняти участь у події
  Cluster Matchmaking у Штутгарті та наші висновки
 • новина 26.05.17

  П - це не тільки про коворкінг Платформа, це Партнертство!

  Coworking Platforma Leonardo
 • новина 01.09.17
  Півтори роки підготовки, обговорень, планування не пройшли даром. Проект другого дихання для кінотеатру Братислава, він же – проект iCity на нашому сайті кластеру все ближче до реалізації.
  Інтерв'ю телеканалу про проект iCity
 • новина 19.01.18

  Хочемо проінформувати та попередити вас про недобросовісних замовників, з якими стикнулась компанія - учасник кластеру Evergreen.

   

  Інформація про недобросовісного замовника

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту