01.09.17 207

Півтори роки підготовки, обговорень, планування не пройшли даром. Проект другого дихання для кінотеатру Братислава, він же – проект iCity на нашому сайті кластеру все ближче до реалізації.

 

21150123 10207599866313366 35347913588763724 n 

Ми цей проект є одним з тих випадків, коли можна буде продемонструвати на практиці, що кооперація влади, бізнесу і суспільства – можлива.

 

Владі треба щось робити з цінним майном у аварійному стані, бажано – не витрачаючи на це надто багато бюджетних коштів. Бізнесу – потрібне приміщення, щоб розвивати співпрацю, стартапам, самому молодому бізнесу – потрібне приміщення ще й як соціальний коворкінг, а суспільству потрібне приміщення, що функціонує, де можна і розважитися, і – попрацювати, а то й самим зустрітися побалакати по справах, або й просто так. Всі ці задачі призвана вирішити оновлена Братислава.

 

Анна Свириденко, депутат та Перший заступник голови постійної комісії з питань власності Київської міської ради, та Максим Дибенко, Голова Наглядової Ради Київ ІТ Кластеру, дали свої коментарі щодо цього амбіційного, але цілком реального і дуже корисного всім учасникам проекту по перетворенню Братислави у інноваційний та культурно-розважальний майданчик як для Оболоні як району міста, так і для всього міста в цілому.

 

Запис інтерв'ю

 

AIN трохи раніше на цьому тижні також написала статтю про цей проект. Її можна прочитати за посиланням: https://ain.ua/2017/08/24/kinotear-bratislava-revitaliziruyut

 

Вже дуже скоро пройде голосування депутатів Київради, на якому буде вирішуватися остаточна доля цього проекту. Маємо надію, що вони виберуть майбутнє. 

Останні коментарі

 • новина 27.09.17
  21-22 числа у Штутгарті відбулася конференція, на якій європейські кластери знайомилися один з одним на спеціальних сесіях метчмейкінгу, а також дізнавалися про нові тренди і надихалися успішними кейсами від спікерів. Київський ІТ Кластер також мав змогу прийняти участь у події
  Cluster Matchmaking у Штутгарті та наші висновки
 • новина 26.05.17

  П - це не тільки про коворкінг Платформа, це Партнертство!

  Coworking Platforma Leonardo
 • новина 01.09.17
  Півтори роки підготовки, обговорень, планування не пройшли даром. Проект другого дихання для кінотеатру Братислава, він же – проект iCity на нашому сайті кластеру все ближче до реалізації.
  Інтерв'ю телеканалу про проект iCity
 • новина 19.01.18

  Хочемо проінформувати та попередити вас про недобросовісних замовників, з якими стикнулась компанія - учасник кластеру Evergreen.

   

  Інформація про недобросовісного замовника

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту