29.11.17 118

Представляємо Вашій увазі нового учасника програми IT CARD - cтрахову компанію ПРОВІДНА!

logo providna

ПРОВІДНА одна з найбільших компаній - лідерів українського страхового ринку, працює на страховому ринку України із 1995 року.

 

Відтепер власникам IT CARD компанія ПРОВІДНА пропонує особливі тарифи на пакет «ПРОВІДНА ТУРБОТА для фізичних осіб» в місті Києві. Вартість від 6300 грн. в рік на одну особу!

 

Власники IT CARD отримують знижку 5% до 10%.

 

Крім того володарі IT CARD отримують спеціальну пропозиція знижку 5% до 10% від ПРОВІДНА для активних молодих людей та членів їх родин:

 

ПРОГРАМА ДОБРОВІЛЬНОГО МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ І СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ «ЗАХИСТ+» 500 грн в рік. Технічна допомога «Допомога в дорозі» або «Персональний помічник» включені у вартість продукту.

 

Физичні особи (водії, пасажири, пішоходи, велосипедисти і т.д.) можуть застрахувати себе, членів своєї сім’ї, родичів, знайомих.

 

Ознайомитись з деталями акційних пропозицій можна тут http://itcluster.kiev.ua/projects/it-club-card

 

Оформити заявку для отримання  #ITCard можна за посиланням https://goo.gl/forms/uhybWid1Wzpcgk173

 

NB! Для отримання картки, Ваша компанія має бути членом Кластеру. Прочитайте про переваги членства тут: http://itcluster.kiev.ua/how-to-join і подавайте заявку, якщо Ви ще не з нами!

Останні коментарі

 • новина 27.09.17
  21-22 числа у Штутгарті відбулася конференція, на якій європейські кластери знайомилися один з одним на спеціальних сесіях метчмейкінгу, а також дізнавалися про нові тренди і надихалися успішними кейсами від спікерів. Київський ІТ Кластер також мав змогу прийняти участь у події
  Cluster Matchmaking у Штутгарті та наші висновки
 • новина 26.05.17

  П - це не тільки про коворкінг Платформа, це Партнертство!

  Coworking Platforma Leonardo
 • новина 01.09.17
  Півтори роки підготовки, обговорень, планування не пройшли даром. Проект другого дихання для кінотеатру Братислава, він же – проект iCity на нашому сайті кластеру все ближче до реалізації.
  Інтерв'ю телеканалу про проект iCity
 • новина 19.01.18

  Хочемо проінформувати та попередити вас про недобросовісних замовників, з якими стикнулась компанія - учасник кластеру Evergreen.

   

  Інформація про недобросовісного замовника

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту