07.11.17 139

Ми щасливі анонсувати нового учасника програми IT CARD.

Дозвольте представити: авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», заснована у 1992 році, зараз з'єднує Україну з 38-ма країнами світу, стала нашим партнером!

MAY logo 

Світ стає ще ближчим для володарів картки IT CARD, так як наш партнер пропонує унікальні умови, які мають лише великі компанії, а тепер - і наша спільнота: участь у програмі Panorama Club CORPORATE:

 

 • можливість отримати свою карту Panorama Club CORPORATE,
 • милі нараховуються двічі швидше з підвищеним коефіцієнтом нарахування миль,
 • є можливість нарахування прострочених миль,
 • пільговий апгрейд до Бізнес класу.
 • знижка 50% на сервісний збір при оформленні та переоформленні квитків. 

 

Обробка індивідуальних запитів від Членів Кластеру по групових та індивідуальних перельотах реалізується за допомогою travel координатора.

І абсолютний ексклюзив: За індивідуальним запитом можлива пільгова умов змін дат подорожі за вже оформленими авіаквитками.

 

Хочете отримати такі умови? Оформлюйте заявку для отримання карти з цією та іншими пропозиціями за посиланням https://goo.gl/forms/uhybWid1Wzpcgk173 

 

NB. Для отримання картки, Ваша компанія має бути членом Кластеру. Прочитайте про переваги членства тут: http://itcluster.kiev.ua/how-to-join  і подавайте заявку, якщо Ви ще не з нами! 

 

Останні коментарі

 • новина 27.09.17
  21-22 числа у Штутгарті відбулася конференція, на якій європейські кластери знайомилися один з одним на спеціальних сесіях метчмейкінгу, а також дізнавалися про нові тренди і надихалися успішними кейсами від спікерів. Київський ІТ Кластер також мав змогу прийняти участь у події
  Cluster Matchmaking у Штутгарті та наші висновки
 • новина 26.05.17

  П - це не тільки про коворкінг Платформа, це Партнертство!

  Coworking Platforma Leonardo
 • новина 01.09.17
  Півтори роки підготовки, обговорень, планування не пройшли даром. Проект другого дихання для кінотеатру Братислава, він же – проект iCity на нашому сайті кластеру все ближче до реалізації.
  Інтерв'ю телеканалу про проект iCity
 • новина 19.01.18

  Хочемо проінформувати та попередити вас про недобросовісних замовників, з якими стикнулась компанія - учасник кластеру Evergreen.

   

  Інформація про недобросовісного замовника

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту