Про нас

Ми – громадська організація, заснована в січні 2016 року.

Наша місія

Підвищити життєвий рівень регіону та країни, допомагаючи розвивати місцеву ІТ-екосистему

Наша візія 

Створення такого комм’юніті, де через синергію, тісні дружні стосунки, спеціалізацію, розуміння фокусу кожного учасника та запуску спільних проектів для всебічного розвитку бізнесів учасників кластеру, компанії-учасники підвищують якість продуктів і послуг і захоплюють значно більшу частку світового ринку.  

Наша мета

Об'єднати спільноту та покращувати фактори виробництва, досвід та професіоналізм учасників, щоб зробити Київ центральною IT-локацією Східної Європи. 

Ми є комунікаційною площадкою, де відбувається обмін досвідом, вибудовується комунікація з місцевою владою та освітніми закладами та запускаються спільні проекти для розвитку Київського ІТ комм’юніті.

Основні принципи, якими керується Київський ІТ Кластер:

1. 1+1=3

Синергія. Єдність. І в ній сила. Багато компаній можуть робити те, що кожна з них по окремості не може, а об’єднуючи усі ланки кластеру (а не лише ІТ-компанії) будується ширша стійка система, яка робить те, що спочатку здавалось важким та неможливим.

2. Win-win

Кожен участник кластеру виграє, будучи тут. Даючи свій ресурс, він допомагає іншим ланкам кластеру, тим самим дає змогу розвинутись та допомогти іншим участикам кластеру. Будується екосистема, в якій запускається механізм обміну ресурсами та допомогою. В результаті синергії отримуємо більше, ніж даємо.

3. Відповідальність

Ми беремо на себе відповідальність за зміни та розвиток Києва як ІТ-міста та кінцевої точки інвестиційних потоків в сферу інформаційних технологій. И беремо відповідальність за майбутнє наших дітей, їх освіту та професійне майбутнє. Ми беремо відповідальність за стабільний ріст та підвищення компетенції ІТ компаній різної спеціалізації. 

4. Прагматичність у всьому

Кожен учасник кластеру має певну прагматичну ціль вступу та участі у кластері. І ми це розуміємо і підтримуємо. Якщо кожен задовольняє свої цілі, це призводить до підвищення цінності кластеру для кожного учасника, що лише покращує нашу роботу та робить її кориснішою, а сам кластер - стабільнішим.

5. Репутація та етичність

Ми переконані, що чесний бізнес у кінці-кінців виграє. Якщо не кількістю грошей, так об'ємом щастя і вдоволеністю життям так точно. Тому ми самі прагнемо ставати кращими, і прагнемо перетворювати світ навколо нас в мрію. Ми - підприємці, ми таке можемо. 

Наші глобальні цілі:

 

1tsili

 

 

Загальна стратегія

Зробити KYIV IT Cluster комунікаційною площадкою регіону та допомогти реалізувати потенціал місцевих фахівців з інформаційних технологій.

Стратегія на 2018

Суттєво збільшити кількість членів кластеру, надаючи цінність для їх бізнесів та організовуючи хороший PR кластеру, його ідей та цінностей.

Які саме цінності ми надаємо, і які переваги ви отримаєте, приєднавшися?

Напишіть нам - і ми все розкажемо! Або отримайте більше інформації тут

І - найосновніше про нас - у презентації

Переглянути презентацію

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY