IT - освіта

В кластері вже 4 напрямків для освіти

Освіта - один з наших найважливіших напрямів. Перший рік ми знайомилися з університетами та будували стосунки. Результатом стала наша Освітня Платформа. В цьому році ми почнемо запуск освітніх програм та інших видів співробітництва з университетами та іншими освітніми закладами. 

 

18.12.18

Ідея цієї платформи - допомогти бізнесу і освіті порозумітися. Знайти партнера, забезпечити потреби освіти, знайти win-win формат - це все завдання нашої платформи.  

Комунікаційна Платформа Освіта-Бізнес
18.12.18

У нас є все для того, щоб зробити АІ нашою сильною стороною - сильна математика та інженерні навички є прекрасною базою для розвитку АІ. І ми в Київ ІТ Кластері в 2019 році розпочнемо готувати цей курс.

АІ програма в КПІ
26.05.17

IT вже стали невід’ємною частиною нашого життя, і чим раніше наша молодь познайомиться з галуззю та можливостями, які вона надає для професійної реалізації, тим краще як для нашої сфери, так і для тих, чиє покликання лежить у сфері технологій.

Профоорієнтаційні зустрічі
03.07.17

Основною метою проекту "Створення сучасних досліджень майстер-рівнів в інформаційних системах" (MASTIS) є вдосконалення інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства. MASTIS дозволить країнам-партнерам та університетам ЄС модернізувати освіту в інформаційній системі на основі принципів, орієнтованих на студентів, сильної співпраці між університетами та підприємствами та сучасними підходами до освіти. 

Магістерська програма Mastis

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY