IT - освіта

В кластері вже 4 напрямків для освіти

Освіта - один з наших найважливіших напрямів. Перший рік ми знайомилися з університетами та будували стосунки. Результатом стала наша Освітня Платформа. В цьому році ми почнемо запуск освітніх програм та інших видів співробітництва з университетами та іншими освітніми закладами. 

 

18.12.18

Ідея цієї платформи - допомогти бізнесу і освіті порозумітися. Знайти партнера, забезпечити потреби освіти, знайти win-win формат - це все завдання нашої платформи.  

Комунікаційна Платформа Освіта-Бізнес
18.12.18

У нас є все для того, щоб зробити АІ нашою сильною стороною - сильна математика та інженерні навички є прекрасною базою для розвитку АІ. І ми в Київ ІТ Кластері в 2019 році розпочнемо готувати цей курс.

АІ програма в КПІ
26.05.17

IT вже стали невід’ємною частиною нашого життя, і чим раніше наша молодь познайомиться з галуззю та можливостями, які вона надає для професійної реалізації, тим краще як для нашої сфери, так і для тих, чиє покликання лежить у сфері технологій.

Профоорієнтаційні зустрічі
03.07.17

Основною метою проекту "Створення сучасних досліджень майстер-рівнів в інформаційних системах" (MASTIS) є вдосконалення інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства. MASTIS дозволить країнам-партнерам та університетам ЄС модернізувати освіту в інформаційній системі на основі принципів, орієнтованих на студентів, сильної співпраці між університетами та підприємствами та сучасними підходами до освіти. 

Магістерська програма Mastis

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY