Розвиток Підприємництва

В кластері вже 4 проекти

Kyiv IT Cluster разом з Coworking Platforma створили проекти для розвитку підприємництва в Києві з доступом до акселераційної програми, ком’юніті, івентів та інвестиційних програм. Мета проектів полягає в підтримці підприємців, які мають практичне бачення продукту чи сервісу, чітке розуміння ідей бізнесу. Головне завдання - дати практичні інструменти які відразу можуть бути використані та принести відчутний результат.


Наші програми:

21.02.19

Startup World Cup!

Вперше в Україні!

29 березня 2019

БЦ Леонардо

Організатор ІТ Кластер Києва

Прокачай свій стартап та отримай 1 000 000 дол. інвестицій на фіналі у Празі!

Startup World Cup
18.12.18

Київ ІТ Кластер розроробив проект для надання допомоги щодо можливостей програм, консультацій потенційних учасників на шляху від ідеї до реалізації проектів, допомоги у пошуку партнерів, та допомозі в отриманні грантів.

Грантові програми
21.02.19

Акселерація від Київ ІТ Кластер - це програма розвитку підприємництва та допомога в розробці інноваційних продуктів та сервісів. Головне завдання програми покращити підприємницькі навики, та створити проривний конкурентний бізнес.

Акселераційна програма
21.02.19

Київ сьогодні динамічно змінюється, - це відзначають всі. Змінюється, в першу чергу, завдяки інноваціям і технологіям. Київ став першим містом в країні, яке почало успішно та комплексно впроваджувати «розумні» технології та будувати міську цифрову інфраструктуру

Співпраця з містом

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY