25.09.19 275

1200X628

 

Онлайн-видання про підприємництво MC Today спільно з «Альфа-Банк Україна» та онлайн-банкінгом для підприємців «ОК, Альфа!» запустило голосування за найповажніших IT-роботодавців країни.

 

У топ-100 потрапили компанії, які залишили заявки на участь, а також ті бізнеси, які редакція вважала за потрібне занести. Складаючи список, редакція звертала увагу на популярність бренду компанії на ринку і ставлення до нього читачів і партнерів.

 

До списку увійшли IT-компанії з власним видатним продуктом саме вони несуть український продукт «із доданою вартістю» у світ, і це те, що «запалює» потенційних співробітників. Також є сервісні IT-компанії, в яких, на погляд редакції, відмінна репутація і популярний на ринку бренд роботодавця. До списку занесли відомі міжнародні IT-компанії з офісами розробки в Україні.

 

Читацьке голосування триватиме до 8 жовтня. Проголосувати за улюблені бренди можна тут http://bit.ly/2mirCFzФіналістів визначать на основі результатів читацького голосування, думки експертів і редакції за формулою, де 30 % становить оцінка відвідувачів сайту, 20 % оцінка редакції та 50 % оцінка журі. Переможців назвуть у середині жовтня.

 

Журі та редакція MC Today будуть оцінювати компанії за такими критеріями:

 

Продукт: важливість і цікавість продукту компанії, над яким працюють співробітники. Рівень популярності бренду на ринку: наскільки добре відома компанія на ринку. Позитивні відгуки: наскільки добре друзі та знайомі членів журі відгукуються про цю компанію.

Рекомендації: у журі знають, що сміливо можуть рекомендувати цю компанію тим, хто шукає нову роботу.

Репутація: цю компанію можна назвати «роботою мрії».

 

У журі рейтингу увійшли Артур Оруджалієв, екскерівник Ain.ua; Макс Фрай, один із найвідоміших програмістів країни; Максим Бахматов, екскеруючий партнер UNIT.City; Станіслав Юрасов, tech-журналіст, очолює відділ «Технології» на сайті Liga.net; Ольга Шаповал, виконавча директорка Kharkiv IT Cluster; Наталя Веремєєва, директорка Kyiv IT Cluster.

 

Із правилами конкурсу можна ознайомитися тут.

 

Інформаційні партнери проєкту: ACC (American Chamber of Commerce Ukraine), ЕВА (Європейська Бізнес Асоціація), Kharkiv IT Cluster, Odessa IT Cluster, Cherkasy IT Cluster, Kyiv IT Cluster, Chernihiv IT Cluster.

 

Довідка. MC Today онлайн-журнал для підприємців, який читають понад 350 тис. осіб у місяць, серед них власники малого та середнього бізнесу, інвестори, стартапери, керівники бізнесу, підприємці, керівники напрямків маркетингу, HR, продажів, фінансів.

 

«ОК, Альфа!» онлайн-банкінг для ФОП. Клієнти-фізособи з IT обслуговуються на вигідних умовах тарифу Digital IT. Вони отримують преміальну карту Platinum Black Plus, 0,1 % за продаж валюти, персонального менеджера, кешбек, преміум-сервіси в аеропортах і все, що потрібно успішному IT-профі.

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY