03.09.18 309

 

13-14 вересня у Києві відбудеться науково-популярна конференція від наших партнерів INSCIENCE. Виступити на теми науки та інновацій приїдуть спікери з NASA, Hyperloop One, Mars Society та Центру науки Коперника.

 

 

“Без доброї, висококласної, інтернаціональної науки Україна буде завжди залишатися слабенькою країною, яка потребуватиме допомоги інших країн”, – вважає науковець, професор Дрексельського університету США.

 

 


Конференція має три напрямки: наука, технології та популяризація. Її лектори – не просто вчені, підприємці та інженери світового рівня, а люди, які роблять важливий внесок в науку, запроваджують технології і цим творять майбутнє.

 

Принцип організації конференції: 

 

  • 13 вересня в ArtHall D12 (вул. Десятинна, 12, Київ) вас чекають виступи на теми космосу та астрофізики, біотехнологій, штучного інтелекту та інтерактивна виставка наукоємних стартапів і винаходів;
  • 14 вересня в UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3, Київ) має практичне спрямування. Це воркшопи від спікерів про те як і де шукати фінансування для наукових досліджень; як перетворити ідею в успішний стартап; як подаватися на гранти та писати в авторитетні міжнародні журнали; як представляти винаходи та стартапи потенційним інвесторам; та знайомство зі спікерами та учасниками конференції.

 

 

Ще більше інформації, зокрема про спікерів, ви знайдете тут: facebook.com/events/411665035967910

 

 

Підтримайте науку разом з нами- відвідайте конференцію Inscience!

 

 

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY