19.09.19 272

LvBS

 

Для ефективної роботи ІТ-компанії необхідно вміти ефективно використовувати фінансові аргументи у бізнес-комунікації та розуміти зв’язки та наслідки фінансових дій та рішень. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 7-8 жовтня на нову програму «Фінанси в ІТ» в Києві, під час якої ви дізнаєтеся, як об’єктивно робити оцінку діяльності та приймати рішення, на основі звітностей, а також, як в цілому працює фінансова система в ІТ-компанії; навчитеся читати і розуміти фінансову звітність. Деталі та реєстрація: https://lvbs.top/045

 

Отримайте знижку 5% за спеціальним промокодом LvBSIT710


У результаті навчання учасники:

Зрозуміють процес формування фінансової звітності: звіт про фінансові результати (P&L), баланс, звіт про рух грошових коштів (CFS).
Читатимуть фінансову інформацію, яка міститься у звітності. Розумітимуть, про які події/процеси вона свідчить та що це може означати для компанії, партнерів, клієнтів, постачальників.
Розумітимуть, як формується фінансовий результат у сфері IT.
Зрозуміють, що таке передплачені витрати (prepaid expenses) і кредиторська заборгованість (accounts payable), незароблені доходи (unearned revenue) і дебіторська заборгованість (accounts receivable), і як дані поняття проявляються в діяльності ІТ-компанії.
Рахуватимуть точку беззбитковості при декількох продуктах, враховуючи специфіку діяльності IT- компаній.
Розумітимуть, як розраховувати маржинальний прибуток для проектів у галузі IT.

Про викладача:
Михайло Колісник (Mykhailo Kolisnyk) викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі УКУ, бізнес-школі Інституту приватизації й менеджменту (Мінськ), викладав курс стратегічного планування в Единбурзькій бізнес-школі, Київській школі економіки, інших ведучих бізнес-школах України та закордоном.

Детальніше про програму: https://lvbs.top/045
Контактна особа: Роксолана Дайоглу (Roksolana Dayoglu), +38 (096) 141-62-45, rdayoglu@lvbs.com.ua

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY