08.02.19 435

itbs banner new

 

Драйвером росту будь якого бізнесу - є продажі. На ринку ІТ продажі є особливою наукою, зі своєю специфікою та методологією. І щоб залишатися ефективними - потрібно слідкувати за змінами у продажах. З’являються нові площадки, методи та механіки.

Kyiv IT Cluster разом з ITBSClub проводить перший ExpertDay у рамках Cluster CEO Talks. Ми будемо говорити про:

- те, як зараз продає українська ІТ-галузь;

- що працює, а що вже ні. Що буде працювати завтра;

- обговоримо кейси спікерів, дізнаємось що вони використовують;

- поговоримо як правильно робити зв'язку маркетингу, лідогенерації та продажів;

- дізнаємося як продавати ІТ по високому рейту та залучати цікаві проекти.

Формат: панельна дискусія

 

Спікери:

 

- Антон Барановський, Partner&CBDO at Mangosoft – Outsourcing&Offshoring-компанія, що спеціалізується на Web & Mobile Development та працює для клієнтів з усього світу. Partner&CBDO at Kevuru – студія з Art & Game Development, яка створює ігри для топових компаній світу. Assosiate at Real Estate Workshop – компанія пропонує послуги з менеджменту будівельних проектів будь-якого масштабу, a також запустила стартап з Real Estate Technology 1GA. Маючи пристрасть до ІТ-трансформацій та значний досвід роботи на міжнародному рівні, Антон знає, як створювати бездоганні продукти та нові технологічні рішення.

 

- Антон Федулов, Owner at Sales Label in IT Business Development, спеціаліст з більш ніж 5 роками досвіду розробки стратегічних партнерств, побудови нових каналів продажів (US, EMEA) та очолювання бізнес-трансформацій у сфері ІТ. Маючи досвід роботи як з великими корпораціями (Ciklum, Bipper, Utel), так і зі стартапами (Grossum), Антон глибоко розуміє складності побудови партнерств в обох випадках та знає, що необхідно для їх подолання.  

 

- Макс Макаренко, підприємець з більш ніж 12 роками досвіду створення та розвитку компаній у сфері ІТ. На даний момент – Founder & CEO продуктової IT компанії Docsify. Максим має значний досвід роботи в ІТ-аутсорсі: більше 5 років із заснованою ним компанією Maxi-Soft. Також Максим надає консультації компаніям стосовно стратегій розвитку, процесів продажу та маркетингу, використвуючи свій досвід в індустрії.

 

- Анна Тищенко, CEO компанії JBS. Компанія спеціалізується на розробці програмного забезпечення, заснована у 2009 році. Має офіси у Києві, Чернігові, Житомирі, a також представлена у Швеції, Ізраїлі та США. Анна прийшла на позицію операційного директора у 2015 році. З того часу пройшла разом з компанією стрімке зростання, вихід із кризи, трансформацію компанії та вихід у системне зростання. До приходу у JBS більше 9 років пропрацювала в одному з найбільших мобільних операторів України, пройшовши шлях від експерта центру обслуговування до керівника групи розробки програмних рішень.

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY