23.08.19 174

 50 IT

 

Онлайн-видання про підприємницiв MC Today спільно «Альфа-Банк Україна» та онлайн-банкінгом для підприємців «ОК, Альфа!» запускають проект «Рейтинг 50 найповажніших IT-роботодавців країни».

 

Подати заявку на участь в рейтингу може кожна IT-компанія, яка працює на території України і хоче зміцнити свій бренд роботодавця і бренд компанії в цілому, а також зробити акцент на тих перевагах свого бізнесу, якими пишається.

 

Заповнити анкету на участь можна за посиланням https://specials.mc.today/itbrand2019

 

Заявки приймаються до 3 вересня включно.

 

З усіх заявок редакція MC Today відбере 50 компаній. З 17 вересня на сайті MC Today стартує народне голосування  з обраними учасниками. Фіналістів рейтингу визначать на основі результатів читацького голосування, оцінок журі та оцінок редакції.

 

У журі рейтингу увійшли: Артур Оруждаліев, екс-керівник Ain.ua, Макс Фрай, один з найвідоміших програмістів країни, Максим Бахматов, керуючий партнер UNIT.City, Станіслав Юрасов, tech-журналіст, очолює відділ «Технології» на сайті Liga. net, Ольга Шаповал, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster, Наталiя Веремєєва, директор Kyiv IT Cluster.

 

Інформаційні партнери проекту: ACC (American Chamber of Commerce Ukraine),  ЄБА (Європейська бізнес Асоціація), Kharkiv IT Cluster, Odessa IT Cluster, Cherkasy IT Cluster, Kyiv IT Cluster.

 

Довідка. MC Today - онлайн-журнал для підприємців, який читають більше 320 000 людей  в місяць, серед них - власники малого та середнього бізнесу, інвестори, стартаперів, керуючі бізнесом, підприємці, керівники напрямків маркетингу, HR, продаж, фінансів.

 

В онлайн-банкінгу «ОК, Альфа!» Клієнти-фізособи з IT обслуговуються на вигідних умовах тарифу Digital IT. Вони отримують преміальну карту Platinum Black +, 0,1% за продаж валюти, персонального менеджера, кешбек, преміум-сервіси в аеропортах і все, що потрібно успішному IT-профі.

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY