29.10.19 807

photo 2019 10 02 20 29 03

 

2-3 листопада 2019 року в сучасному просторі InnoHub відбудеться найкорисніша практично-освітня подія для тих, хто прагне розвивати міста майбутнього - Синхро Простір: smart cities in Ukraine.

 

Цього разу організатори об'єднують ще більше архітекторів, дизайнерів, ІТ-спеціалістів, інженерів, урбаністів, екологів та всіх тих, хто прагне покращити міське середовище.

 

Програма заходу передбачає 3 основних блоки: лекторій, дискусійна панель, урбан-Хакатон, а також незабутню атмосферу та якісний нетворкінг. Серед спікерів лекторію та менторів: Максим Бахматов, Євгеній Кудрявченко, Аліса Баньковська, Даніл Тонкопій, Олексій Мась, Костянтин Колесніков, Светіслав Грбіч, Дмитро Чута, Дмитро Литвинов, Вікторія Подгорна, Олексій Горащенко, Олександр Кучерявий, Катерина Коваленко. Сучасні новатори поділяться власним досвідом, ідеями та стануть менторами для команд на урбан-Хакатоні. На дискусійній панелі експерти та представники мерій міст обговорять найбільш резонансні питання в сфері розвитку міст.

 

За 36 годин гості заходу дізнаються останні новини в сфері інноваційного містобудування та візьмуть участь у майстер-класі на тему: “Міста у 2030” від відомого футуролога Валерія Пекаря. Крім того, учасники урбан-Хакатону за 24-години випробують власні навики, отримають новий досвід, знайдуть партнерів, замовників та однодумців.

 

Журі, до складу якого увійдуть експерти в сфері сучасного містобудування та представники мерій міст, обере найкращі проекти. Переможці урбан-Хакатону отримають можливість реалізувати проекти за підтримки мерій міст та інкубаційної програми Startup in Residence від партнера заходу TechUkrainе

Детальну інформацію про подію можна переглянути на сайті http://synchro-prostir.com.

 

***

Івент події в ФБ https://www.facebook.com/events/539040746917297/

Сайт http://synchro-prostir.com

Сторінка в ФБ https://www.facebook.com/synchro.prostir/

Акаунт в Інстаграм https://www.instagram.com/synchro.prostir/

Квитки на сайті:

https://2event.com/events/1772381

З питань партнерства та реклами звертайтеся до Yana Kononova, Alissa Ban'kovskaya, contact.synchro.prostir@gmail.com, (096)1898555, (095)9190159

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY