13.12.19 1574

MC Startup2019 ukr

 

Стартував збір заявок на участь у проєкті «Топ найперспективніших українських стартапів 2019 року»

 

Онлайн-журнал MC.today спільно з «Альфа-Банком Україна» і онлайн-банкінгом для підприємців «ОК, Альфа!» запускають проєкт «Топ найперспективніших українських стартапів 2019 року».

 

Подати заявку на участь можуть техностартапи, які вирішують проблему бізнесу або кінцевих користувачів за допомогою технологій і які активно заявили про себе в 2019 році: брали участь у пітчах, конференціях, проводили краудфандингові кампанії.

 

Не приймаються заявки від стартапів, які розробляють «фізичний» продукт, сервіс, вирішують соціальні проблеми, а також від стартапів, в яких у команді понад семи осіб.

 

Участь у топі допоможе стартапам знайти бізнес-партнерів, інвесторів і розповісти про себе світові.

 

Заповнити анкету на участь можна тут https://specials.mc.today/startup2019

Заявки приймаються до 22 грудня включно.

 

З усіх заявок редакція MC.today відбере від 30 до 50 учасників. З 13 січня 2020 року на сайті MC.today стартує народне голосування за відібраних учасників. Фіналістів ми визначимо за результатами голосування відвідувачів сайту, а також за оцінками редакції та журі. У журі увійдуть відомі IT-підприємці, венчурні інвестори, глави IT-асоціацій.

 

Переможця проєкту ми оголосимо в середині лютого у виданні MC.today.

 

Детальніше про умови та критерії оцінювання можна почитати у правилах конкурсу.

 

Інформаційні партнери проєкту: UNIT.City, TechUkraine, Kyiv IT Cluster, Lviv IT Cluster, Kharkiv IT Cluster, InVenture Investment Group, UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association), HUB 4.0, Sector X Acceleration Platform, Radar Tech.

 

Довідка. MC.today – онлайн-журнал для активних, вдумливих людей про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. Нас читають понад 350 тис. осіб на місяць.

 

«ОК, Альфа!» – онлайн-банкінг для ФОП від «Альфа-Банк Україна». Клієнти-фізособи з IT обслуговуються на вигідних умовах тарифу Digital IT. Вони отримують преміальну карту Platinum Black +, 0,1 % за продаж валюти, персонального менеджера, кешбек, преміум-сервіси в аеропортах і все, що потрібно успішному IT-профі.

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY