13.06.19 277

62304934 2531651753514648 9077643431429275648 n

 

 

Як стартапу підготуватись до пітчингу перед інвесторами?

Разом з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою 28 червня ми проведемо захід для власників стартапів. Захід буде проведений в рамках спільного освітнього проекту, метою якого є підготовка власників стартапів до масштабування, просування, брендингу, створення технології, створення мережевих ефектів, капіталізації та комерціалізації.

На заході ми розберему такі теми:

Як та навіщо залучати капітал?
Важливість стратегічного партнерства на початку існування стартапу
Як продажі впливають на оцінку компанії?
В які команди інвестори готові вкладати гроші?
Скільки невдач потрібно пережити до успіху?
Як знайти найкращий канал продажів?
Як вийти на міжнародні ринки?
Фінансовий облік з перших днів існування стартапу
Спікери:

Стівен Мельник - Найпопулярніший автор Amazon в декількох категоріях; міжнародний доповідач, представник і маркетолог впливу; видатний професор, адвокат, організатор стандартів фінансової галузі США та колишній радник підгрупи Міністерства фінансів США з питань фінансових злочинів; президент національної асоціації адвокатів.

Алекс Шейнер - фахівець з великим досвідом у сфері розробки та планування бізнес-стратегії, цифрового забезпечення, автоматизації бізнес-процесів, управління та трансформації ІТ-портфоліо, архітектури підприємства, розробки систем та інтеграції, управління ІТ та глобальної інфраструктури. Протягом 7 років, Алекс працював як старший радник та старший експерт у Mckinsey у областях Big Data, Digital Transformation, Cloud, , Blockchain.

Генрі Штеренберг - 100% свого часу покладає на розвиток альтернативної економічної системи для України через компанію Global Transformation Platform (GTP), зареєстровану в Україні. Генрі має ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Бентлі. Міжнародний підприємець і оратор з 25-річним досвідом.

Род Робертсон здійснює нагляд за всіма видами діяльності компанії Briggs Capital - міжнародною фірмою злиття та поглинання, а також він займається консультаційною практикою з обслуговування ринку з низьким до середнього рівня.
Род особисто очолював понад п'ятдесят угод і є регулярним спікером на форумах, починаючи від Гарвардської бізнес-школи та програми MBA і закінчуючи іноземними урядами, які шукають доступ до американського капіталу та талантів.

Алекс Крамарчук має більше п'ятнадцятирічний досвіду у сфері фінансів, включаючи: формування капіталу, фінансове планування та аналіз, бюджетування та прогнозування, оцінку, управління ризиками, дослідження та належну перевірку.

Коли: 28.06.2019, 17:00

Де: м.Київ, вул. Богдана Хмельницкого, 17/52, БЦ Леонардо

Мови доповідей: англійська, українська

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/aX5eAAoxtZ4WXn95A

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY