25.05.18 482

У 1967 р. у Стокгольмі було підписано Конвенцію, що засновувала Всесвітню організацію інтелектуальної власності (ВОІВ).

Зараз інтелектуальна власність (ІВ) вважається ключовим активом для більшості іноземних компаній та їх дочірніх підприємств в Україні. Належне управління та захист інтелектуальної власності є дуже важливим на всіх етапах створення продукту чи послуги.

 

Інтелектуальна власність стала стратегічним активом, який має вирішальне значення для будь якого бізнесу, а IT-бізнесу - особливо, бо майже все, що створюють ІТ компанії - є інтелектуальною власністю.

 

Захист інтелектуальної власності залишається однією із найскладніших правових задач компаній, оскільки предмет захисту майже безмежний. Ми визнаємо важливість цієї теми для нашої сфери, саме тому Kyiv IT Cluster організував зустріч на тему інтелектуальної власності.

 

Наш запрошений спікер Наталія Владимирова – патентний повірений України, керуючий партнерой патентно-правової фірми PRIMA VERITAS, CEO&Founder PatentBot говорила на такі важливі теми, як: Інтелектуальна власність – що варто захищати та як правильно передати права клієнту?

Що варто знати про IT-право під час підписання договорів про розробку ПО з клієнтами? Наталія має 10-річний досвід роботи, пов'язаної із захистом інтелектуальної власності і займає 27-е місце в рейтингу "500 найуспішніших жінок України в сфері Business Services", саме тому її доповідь була насичена її власним досвідом і різними ноу-хау з практики, а також практичними кейсами, щоб тема інтелектуальної власності з абстрактної категорії стала ближчою, зрозумілішою, а учасники зустрічі змогли примінити отримані знання на практиці.

 

Маємо надію, що ця зустріч допомогла учасникам вийти на новий рівень розуміння інтелектуальної власності, запровадити це розуміння у своєму бізнесі, що загалом сприяло підвищенню культури роботи з інтелектуальною власністю у Києві загалом і у Київ ІТ Кластері зокрема.

У нас плануються ще зустрічі, одна краща за іншу. Щоб залишатися у курсі справ, підпишіться на наші розсилки на сайті та на нашу ФБ сторінку. А ще краще - приєднуйтеся до нашої спільноти. Дізнатися як - тут: https://itcluster.kiev.ua/how-to-join

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY