28.08.19 1512

infopulse logo

 

Цього місяця ми раді привітати нового члена Кластеру – компанію Infopulse! Це перша велика компанія у складі Кластеру і, ми впевнені, - перша з багатьох, які приєднаються до нас у майбутньому.

 

Кожного дня ми докладаємо зусиль, щоб розвивати наші можливості та мати змогу надавати нашим копаніям-членам більше й більше переваг. Партнерство з Infopulse є результатом безперервного розвитку та зростання Kyiv IT Cluster, і доводить, що ми вже вийшли на новий рівень та можемо надавати великим ІТ компаніям дійсно велику  цінність.

 

Infopulse була заснована у 1991 році і наразі налічує більше 1,900 експертів та має клієнтів у 30 країнах світу. Компанія надає сервісні та консультативні послуги, спеціалізується на AI, AR/VR, Big Data, Blockchain, Cloud, Data Science, IoT, a також постійно слідкує за розитком нових технолоігй у сфері ІТ, щоб створювати більше можливостей для своїх клієнтів. Будучи однією з провідних аутсорсингових компаній як на українському, так і на світовому ринках, компанія входить до списку IAOP “The Global Outsourcing 100”.  

 

Отже, вітаємо Infopulse у Кластері та сподіваємось на довге та плідне співробітництво!

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY