25.12.18 155

Пропонуємо вам разом з нами згадати, як це було:

 

2.11 - зустріч з Oksana Moroz, Olia Binkovska-Abraham та Dima Gruzdkov та обговорення питання «Чи варто проводити ІСО в 2019?». Ми говорили про те, що інвестори зараз стають все більш обережними і не хочуть вкладати свої гроші в ризиковані підприємства. Також ми визначили, що правильна маркетингова стратегія - це значна частина вашого успіху.

 

6.11 - Марія Кравцова та Кирило Бяло вчили нас хто такий Project Manager та як знайти свого ідеального. Ми обговорили проблеми, які є на ринку фахівців цієї галузі, а також визначили основні компетенції, якими повинні володіти спеціалісти.

 

12.11 - Ольга Новикова пояснила нам в чому особливості SMM для ІТ. Ми обговорили шляхи його використання для побудови бренду компанію, а також для збільшення продажів.

 

22.11 - Ігор Архипенко провів консультацію з подачі заявок на грантову програму Horizon 2020. Обговорили головні моменти, на які треба звернути увагу, якщо ви хочете отримати грантову допомогу.

 

27.11 - Вячеслав Аверін вчив нас, як правильно побудувати процес В2В продажів в компанії. Ми визначили, що існує різниця між сприйняттям процесу продажів з боку покупця і продавця. 
Обговорили також, які існують види клієнтів на ринку, та чого вони хочуть.

 

Слідкуйте за анонсами нових івентів на нашій офіційній сторінці. Будемо раді бачити вас!

 

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY