19.06.19 902

Радісна новина – Kyiv IT Cluster отримав свій перший грант за Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України” для фінансування значної частки участі у London Tech Week, що відбулась 10-14 червня. Як вже відомо, Кластер організував національний стенд України на виставці TechXLR8, що проходила в рамках London Tech Week, разом з партнерами:

 

·      Посольством України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

·      Офісом з просування експорту України

·      Спільнотою Ukrainians at Tech Events of the World

·      За підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

 

Ми надзвичайно вдячні за цю можливість вийти на новий рівень та зробити ще більший внесок у просування українського ІТ бізнесу на міжнародній арені. Дізнайтесь більше про національний стенд, a також про British-Ukrainian Tech Nightінформативно-нетворкінгову подію в рамках London Tech Week, співорганізатором якої ми також стали. Також про наш стенд та учасників написали The Fintech Times та Future Magazine.

 

Ми сподіваємось на довгу та плідну співпрацю з Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України” у проектах, спрямованих на просування українського ІТ бізнесу на міжнародному рівні, збільшення обсягів експорту нашої ІТ індустрії та розвиток ІТ екосистеми.

 

Ми також плануємо провести більше таких спільних заходів, як Workshop з представниками Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, з метою покращення інформованості МСБ стосовно можливостей співпраці.

 

Ще раз дякуємо представникам Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” за таке плідне співробітництво!

 

64263337 2550150834998073 7869217544765177856 n

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY