17.06.18 395

Kyiv IT Cluster вперше з’їздив на конференцію TNW у Амстердамі, у рамках програми експортного співробітництва між компаніями.

 

Ідея програми – піарити Кластер як спільноту, Київ як локацію, разом фінансувати стенд або, як в даному випадку, поїздку представниці, виконавчого директора Кластеру Nataly Veremeeva.

 

Конференція виросла порівняно з попереднім разом, виставка виросла також. Особливо захоплююче було відкриття - організатори знають, як зробити справжнє шоу.

Ось тут є записи всіх виступів: https://thenextweb.com/conference/live. Вкладки – це сцени, а стрілки вліво-вправо переключають між днями. У цієї конференції три мети: обговорення найновітніших трендів, зустріч стартапів з інвесторами та ФАН! В2В грає свою роль, але вона не є основною.

Тренди дуже яскраво видно у кількості та назві потоків: https://thenextweb.com/conference/tracks.

 

Стартапи пітчилися у башні, фан був усюди, а представниця Київ ІТ Кластеру оселилася у зоні виставки і говорила-говорила-говорила про Кластер і компанії, які прийняли участь у першому проекті Кластерного співробітництва. Це: Zeus Group, Brainbean Apps, IDAP, Sannacode, The APP Solutions, Pro Vision Lab, Evergreen.IT development, support & service, AltSolution.

 

Наша історія про те, що ми приїхали не від однієї компанії а від спільноти, що ми намагаємося показати переваги співробітництва, і тому дуже хочемо привести корисні проекти для компаній, щоб бізнес відчув ці переваги єдиним важливим власне бізнесу способом – у своїй кишені - і щоб цей позитивний досвід допоміг нам залучити ще більше компаній до наших рядів – буле дуже гарно сприйнята підприємцями з TNW.

 

Вони дякували, а деякі навіть сказали, що хочуть допомогти поширити про нас інформацію. Емоціональний інтелект важливий як ніколи, а спільноти зі своїми зв’язками довіри – рулять.

 

Приєднуйтеся і ви до нас – більшою спільнотою ми зможемо зробити більше, та стати більшим магнітом для міжнародних бізнесів, які шукають виконавця, партнера чи стартап для інвестицій.

 

Як долучитися – читайте тут: https://itcluster.kiev.ua/how-to-join Будемо вам раді. Наступна наша велика зупинка – Вебсамміт. І численні мітапи з місцевими комм’юніті у Голандії, Данії, Норвегії, Германії, над якими зараз працюємо. Долучайтеся!

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY