23.05.19 586

16 травня відбувся щорічний Всеукраїнський фестиваль інновацій. Вже другий рік поспіль Kyiv IT Cluster був запрошений взяти участь у якості партнера заходу: наші представники – Ігор Архипенко, COO та Катерина Дегтяр, Експерт з напряму розвитку стартапів – виступили у ролі суддів у всіх трьох конкурсах Фестивалю.

 

Цей захід відбувається вже четвертий рік поспіль і цього разу зібрав рекордну кількість заявок – 250. Загалом заявки на фестиваль подали 75 закладів освіти, зокрема, 61 виш, 30 наукових установ та 12 підприємств. До числа фіналістів, а це 60 проектів, увійшли розробки у сферах енергоефективності, агросектору, медицини, безпеки, кібербезпеки, зеленої енергетики, технологій викладання і літакобудування.

 

Вітаємо переможців:

 

У конкурсі технологічних  стартап-проектів – компанію CamTouch, яка запропонувала портативний пристрій, що дозволяє будь-яку поверхню перетворити на інтерактивну дошку, і при цьому є значно дешевшим за існуючі аналоги та підходить для використання у школах та інших закладах освіти;

 

Серед переможців конкурсу інноваційних проектів – колектив науковців Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН, які  розробили технологію ідентифікації лейкемічних стовбурових клітин (ЛСК) для таргетної терапії онкогематологічних хворих з метою підвищення ефективності діагностики та лікування хворих на рак;

 

У конкурсі стартап-проектів ІТ-Eureka - проект Lingard з Бізнес-інноваційного центру «ТЕХ СТАРТАП СКУЛ» Національного університету «Львівська політехніка», що є платформою для багатомовних інтерактивних аудіокниг.

 

І не просто вітаємо, a даруємо можливість відвідувати всі заходи Кластеру абсолютно безкоштовно протягом цілого року! Ми завжди раді взяти участь у заходах, спрямованих на підтримку талановитих  розробників та цінних проектів.

 

Дізнатись більше про захід і фіналістів, a також переглянути фото можна на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

5cdee3f23c292093078840

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY