10.04.19 573

4332445b28168a2e34b978f9b09478be

 

Зустріч у рамках EU Cluster Weeks пройшла 1 та 2 квітня під час Ганноверського Ярмарку. Метою заходу було підкреслення важливості ролі, яку грають кластери в інтернаціоналізації МСБ, з особливим фокусом на співпраці європейських та канадських кластерів і суперкластерів. Організатором події виступив Генеральний директорат Європейської комісії з внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та МСБ (DG GROWTH).

 

На зустрічі були присутні 10 учасників з Канади, включаючи керівників 5 канадських суперкластерів, 30 менеджерів європейських кластерів з 15 країн, a також багато інших учасників. Канадські суперкластери представила Дженніфер Міллер, Генеральний директор ініціативи “Innovation Superclusters” Міністерства інновацій, науки та економічного розвитку Канади: Advanced Manufacturing SuperclusterArtificial Intellingence Supply Chain Supercluster (SCALE AI)Digital Technology SuperclusterOcean Supercluster  та Protein Industries Supercluster. Вона розповіла про очолювану нею ініціативу, запущену урядом Канади з загальною сумою інвестицій у 950 млн канадських доларів (близько $715 млн) для сприяння розвитку інновацій та економіки країни протягом 5-річного періоду.

 

Успіх ініціативи зі створення суперкластерів зробив Канаду пріоритетною країною для співпраці в очах європейської спільноти. Після доповідей від спікерів всі учасники мали можливість взяти участь у метчмейкінгу та тематичних дискусіях, щоб познайомитись ближче і закласти фундамент для майбутніх партнерств.

 

Дізнатись більше про захід та подивитись фото можна тут.

 

Дякуємо нашому COO Ігору Архипенко, який відвідав цей захід, за те, що тримає нас в курсі найактуальніших подій у сфері міжнародного співробітництва кластерів!

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY