20.06.19 2017

DSC08466

 

Щойно завершились Українські дні на London Tech Week, які Київ ІТ Кластер мав честь організувати разом з партнерами: Посольством України в Великобританії, Офісом Просування Експорту та спільнотою Ukrainians at Tech Events of the World за підтримки Competitive Economy Program від USAID.

 

Українці і раніше організовували стенди на виставках, наприклад, UVCA вже 3 роки возить українські стартапи на виставку CES у Лос-Анджелесі, і рік – на Лондонську виставку wearables Wearable Technology Show. Саме там вперше був застосований варіант логотипу Ukraine Now – Ukraine Tech та жовто-чорна гама кольорів.

 

Але більша мрія – зробити саме національний масштабний стенд, який би представляв ширший спектр компаній – була реалізована саме зараз.

 

Унікальність цієї історії також у тому, що це вперше, коли держава (Посольство України у Великобританії та Офіс з Просування Експорту), громадські організації та бізнес-спільноти (Київ ІТ Кластер та UTEW), підтримані власне бізнесом (учасники стенду Sigma Software, Grammarly, Competera, AllStarsIT Ukraine, UGears, RAWR, TechMagic, Sannacode і Unicsoft) та донором (Competitive Economy Program від USAID) зробили таку масштабну річ спільно.

 

Додаткову ініціативу – мітап, який було організовано спільно з англійською спільнотою MinibarLabs – також підтримала Sigma Software, а інформаційними партнерами виступили London Tech Advocates та UVCA.

 

Така глобальна синергія дозволила доповнити один одного та разом створити успішну історію:

 

-       Посольство ініціювало всі комунікації, розповідаючи широкому колу осіб про можливість участі у London Tech Week, а згодом – допомогло знайти приміщення для мітапу та організувати його,

 

 

-       Офіс з Просування Експорту зробив феноменальне – використовуючи свій багаторічний досвід організації стендів за гроші донорів, він допоміг порахувати бюджет, описати заявку на грант, а згодом взяв на себе всі роботи по власне забудові та збору матеріалів від учасників. Саме завдяки їм наш стенд був одним з найпомінтіших на виставці.

 

-       Київ ІТ Кластер, будучи неприбутковою громадською організацією – власне взяв на себе ризики, підписав договір з організаторами виставки і подався на грант. Ми відповідали за збір учасників, агрегацію фінансів від учасників та донора, купу роботи з паперами, вчасні оплати, а також всі додаткові роботи по збору інформації та комунікацію з учасниками.

 

 

-       UTEW, представлений Олександрою Говорухою, по-перше, допоміг зібрати перший пул учасників стенду, а по-друге, саме вони взяли на себе менеджмент процесів по піару, маркетингу, запрошенню учасників на мітап та залучення місцевих партнерів. Вони разом з посольством зробили так, що мітап став таким аншлагом і глобальним успіхом.

 

А започаткувала цей досвід синергії бізнесу і влади Експортна Стратегія для ІТ Сектору, яка була ініційована Міністерством Економічного Розвитку і Торгівлі, підтримана GIZ та реалізована за методологією ITC, активним учасником серед інших екосистемних гравців якої є Київ ІТ Кластер, і Офіс Просування Експорту. Ця стратегія є основою для планів фінансування для донорів, і в ній є Рекомендація запровадження національних стендів. Яку ми, власне, раді почати виконувати.

 

Отже, результати і цифри:

 

Виставка:

15,000 відвідувачів, 600+ доповідачів і 300+ експонентів.

Стенд України був розміщений на головній алеї прямо на вході. І викликав справжній аншлаг.

Київ ІТ Кластер на стенді, окрім власне брошюри стенду, також поширював листівку з цифрами по екосистемі та загальними даними наших чотирьох ключових хабів – Києва, Харкова, Львова та Дніпра, з посиланнями на сайти відповідних Кластерів. Таким чином ми показали силу всієї екосистеми і підтримали наших партнерів.

 

Мітап:

- Понад 300 реєстрації на захід;

- Понад 200 відвідувачів, серед яких – 150 британських баєрів та інвесторів, що зацікавлені у ІТ-послугах від українських компаній;
- Виступи від 
Daniel Bilak від UkraineInvest - Ukraine Investment Promotion Office, Russ Shaw, Tech London Advocates;
- Історії успіху від таких великих компаній як 
GrammarlySigma Software GroupYouTeam;
- 7 презентацій від українських стартапів: Competera Team
Cardiolyse, RAWR, YouControl, WhooshiUgears, Costless;
- 2 години нетворкінгу після офіційної частини та понад 100 В2В переговорів між українськими компаніями та місцевими баєрами.

 

Результати для компаній ще покажуть себе за пару місяців, і узагальненими даними ми обіцяємо поділитись, Але всі вони в один голос говорять вже зараз, що захід був надзвичайно корисний і приніс їм купу багатообіцяючих контактів. Вдячні компаніям за участь і бажаємо успіхів в розвитку отриманих контактів!

 

Сподіваємося, що цей стенд буде перший серед багатьох, і наша країна буде представлена на всіх ключових технологічних виставках світу. Ми як Київ ІТ Кластер будемо раді докласти до цього своїх зусиль. Долучайтеся, щоб стати частиною цієї історії.

 

Вдячні всім тим, хто так чи інакше долучився до реалізації цієї мрії та масштабної мети.

 

#експортуй
#TradewithUkraine 
#InnovatewithUkraine
#CEPinUA 
#BuyInUA

 

DSC08325

DSC07890

DSC07904

DSC07664

DSC08323

DSC08589

SMALLDSC08333

DSC08340

DSC08356

DSC08377

SMALLDSC08402

DSC08411

DSC08421

SMALLDSC08455

SMALLDSC08535

DSC08502

DSC08400

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY