25.04.19 449

18 квітня відбулася нова подія в рамках Cluster CEO Talks: воркшоп про лідерство в контексті управління проектами. Working with people and getting things done – основна тема нашого першого англомовного заходу в цьому форматі.

 

Як менеджер проекту може суттєво підвищити результативність діяльності своєї команди? Спікер Oksana Halby, Management Consultant, прилетіла з Ірландії, щоб відповісти на це питання та поділитися знаннями про те, як лідерство може покращувати результати ведення проектів.

Зустріч відбулась у форматі воркшопу, де учасники мали змогу отримати знання та практичні навички для підвищення власної ефективності в роботі з командою та управлінні проектами, зокрема:

 

  • зрозуміти цінність лідерської ролі в управлінні проектами 
  • навчитись краще розуміти свої сильні і слабкі сторони як лідера проекту 
  • дізнатись про стилі лідерства в різних контекстах управління проектом 
  • розвинути вміння створити сильну проектну команду 
  • дізнатись, які лідерські якості є найважливішими для ефективного управління проектами

 

Крім того, воркшоп був максимально інтерактивним: учасники спілкувались зі спікером та один з одним, моделювали ситуації, об’єднувались у групи, брейнстормили, ділились ідеями та власним досвідом.

 

Завдяки обмеженій кількості учасників кожен мав можливість детально пропрацювати свій особистий кейс. У воркшопі взяли участь як керівники та менеджери проектів, які хотіли апгрейднути свої методи роботи, так і учасники проектних команд, яким було цікаво дізнатись про тонкощі взаємодії з людьми в контексті роботи над проектом і про те, як вони впливають на продуктивність всієї команди.

 

Ми дякуємо Oksana Halby та всім, хто взяв участь у такому новому та незвичному для нас заході!

58419457 416505932481257 228559944536817664 n

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY