05.02.18 899

З грудня клієнти UKRSIBBANK — держателі карток Mastercard можуть користуватися перевагами безконтактних платежів за допомогою сервісу Android Pay від Google. UKRSIBBANK BNP Paribas Group став першим комерційним банком в Україні, який спільно з Google та Mastercard впровадив для своїх клієнтів безпечний та зручний інструмент безконтактних платежів - розрахунків в один дотик зі смартфоном та Android Pay.

01 androidpay

«Нам приємно, що за допомогою Android Pay держателі карток Mastercard від UKRSIBBANK отримають можливість оплачувати покупки просто і безпечно. Пристрій Android можна використовувати для платежів по всій Україні. Число магазинів, де доступна наша технологія, зростає щодня», — прокоментувала команда Android Pay.

Щоб скористатися цією функцією потрібен смартфон з підтримкою NFC на ОС Android 4.4 і вище. Необхідно завантажити додаток сервісу з магазину Google Play, увійти в обліковий запис і додати карту MasterCard. Розплатитися за допомогою Android Pay можна в терміналах з підтримкою безконтактних платежів. Якщо сума менше 100 грн, потрібно просто прикласти смартфон до терміналу, якщо більше - розблокувати екран телефону.

У всьому світі розповсюдження смартфонів змінює підхід людей до розрахунків. За даними дослідження Mastercard «Вплив Інновацій», понад 90% споживачів використовують свій смартфон частіше, ніж будь-який інший ґаджет. В Україні рівень проникнення смартфонів складає 66%, а в 2020 році експерти прогнозують показник у 71%. Уже сьогодні українці проводять понад 4 години щодня зі смартфоном.

БЕЗПЕЧНО

Проводити будь-які платежі з UKRSIB Online

02 ukrsibonline

Цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group істотно оновив інтернет-банкінг UKRSIB Online, зробивши сервіс зручним та комфортним для роботи. Зручність інтернет-банкінгу вже оцінили понад 200 тис. користувачів. Більше того, сервіс посідає перше місце у розділі «Фінанси, що набирають популярність» Google Play Market.

Найпопулярніші функції онлайн-оплат – це поповнення мобільного телефону, перекази між своїми картками, на інші рахунки, сплата кредитів та рахунків за комунальні послуги. 

Крім того, програма дозволяє розблокувати чи заблокувати картки постійно чи тимчасово, здійснити перекази між картками, управляти депозитами, зробити регулярними поповнення мобільного рахунку, погасити кредит та ще безліч іншого. Також програма містить «персонального фінансового менеджера», який допомагає контролювати усі витрати. До кінця року UKRSIBBANK планує розширити можливості UKRSIB Оnline. 

Для початку роботи в UKRSIB Оnline достатньо лише зареєструватися на сторінці нового інтернет-банкінгу чи у мобільному додатку для iOS та Android. Користуватися сервісом буде зручно як з комп'ютера, так і зі смартфона чи планшета.

УСПІШНО

«ОЧЕВИГОДА» картка UKRSIBBANK – ключ до розмаїття знижок  

03 ochevygoda

Картка UKRSIBBANK BNP Paribas Group – це не лише  універсальний електронний гаманець, який забезпечує доступ до грошей 24 години на добу, 7 днів на тиждень, а й ключ до миттєвих знижок і бонусів від провідних  компаній. Ми прагнемо зробити свої платіжні картки не лише зручними у користуванні, а й максимально вигідними для клієнтів. 

Якщо, у вас є будь-яка картка UKRSIBBANK, то ви вже можете користуватися  програмою «ОЧЕВИГОДА». Все що потрібно зробити – це пред'явити картку в торгових точках партнерів-учасників програми для отримання певного дисконту на товари та послуги. Утім, чим вищий рівень картки, тим більше привілеїв та вищий  рівень дисконту у партнера. 

Варто зазначити, що «ОЧЕВИГОДА» не конкурує та не дублює програмами  лояльності торгових мереж. За програмою банка надається вищий дисконт. Крім того, «ОЧЕВИГОДА» відрізняється від  програм накопичення балів: знижка надається в  момент покупки, а отже немає необхідності  накопичувати та конвертувати бали. 

 

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – банк позитивних змін. Нам важливо аби користування звичними фінансовими послугами було для наших клієнтів комфортним та максимально вигідним. Наша мета зробити фінансове життя клієнтів успішним, безпечним і простим.

04 umbrela

 

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту