25.12.18 442

 

Berlin 2018.1

 

Поїздка стала можливою завдяки тому що наш CEO Nataly Veremeeva також є національним координатором експортної стратегії України в ІТ, яка підтримується фондом GIZ Ukraine.

 

В рамках форуму були обговорені напрямки співпраці у таких важливих галузях: ІТ індустрія, харчова і переробна промисловість, машинобудування.

 

Команда експортної стратегії з України також отримала запрошення від Німецько-української торговельно-промислової палати відвідати і Берлінський технічний університет.

 

Головна мета - показати шляхи співпраці між освітою, бізнесом та державою в галузі технологічних розробок.

 

Ми також мали можливість познайомитися з програмами розвитку підприємництва і підтримки стартапів в іншому університеті Берліна, який, до речі був зібраний в одному місці на території бувшого заводу. Це відмінний приклад того, що можна робити зі старими промисловими локаціями.

 

Також ми мали можливість відвідати платформу Berlin Partner, розпитатися про особливості роботи Берлінського ІТ кластеру. Цікаво, що він фінансується спільно державою і місцевою асоціацією, а рахує своїми членами всі компанії регіону, а не тільки тих, хто платить внески. Цікава модель, яка дозволяє дійсно зосередитися на виключно екосистемних проектах.

 

А ще з Берлінським кластером ми домовилися про те, щоб приїхати до них з групою членів кластеру для обміну досвідом, знайомств і метчмейкінгу. Будемо організовувати. Нагадуємо, що поки ми все ще використовуємо модель членськіх внесків. Для того, щоб стати членом кластеру і приймати участь у наших програмах, ви маєте стати формальним членом і сплатити внесок.

 

Чекаємо на вас, а поки - переварюємо досвід і плануємо наступний рік!

 

Останні коментарі

Контакти

Місто Київ, Україна

Coworking Platforma Leonardo

бульвар Богдана Хмельницького 17/52

Телефон:

(044) 228-77-87

(067) 123-76-76

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY