Статистика

Київський кластер є вже зараз досить сильним та розвиненим. Участь у самих перших наукових розробках по кібернетиці, створення перший комп’ютеру Європи у Києві, 4 великі університети з якісною освітою, 2 міжнародні аеропорти з найбільшою кількістю рейсів, статус столиці, а це означає як доступ не тільки до локальної, але і всеукраїнської влади, а також функція регіону як магніту для талантів призвело до бурхливого і досить стихійного розвитку кластеру.

Основні цифри по київському регіону

Основні цифри по київському регіону

 

Як видно з малюнка, у Києві знаходяться понад 50 середніх і великий ІТ компаній, понад 50 офісів розробки міжнародних компаній, більше 26 тисяч ІТ професіоналів, більше 38 університетів і коледжів з технічною освітою і більше 16 тисяч випускників за даними 2015 року. ( The Report IT Ukraine: Rise of Technology Nation. - http://www.uadn.net/files/ua_hightech.pdf)

Проте, як видно з наших досліджень, у Києві щільність ІТ спеціалістів на душу населення не максимальна і може зростати при сприятливих умовах:

 Чисельність IT інженерів

 Чисельність IT інженерів

 

Київ також має досить велику кількість учбових закладів, які готують ІТ спеціалістів, і є одним із лідерів по кількості випускників ІТ спеціальостей:

 13

Чисельність випускників на рік відносно чисельності профільних вузів

 

І ще цікава таблиця, яка показує середній розмір компаній у різних регіонах. У Києві ця цифра збалансована, що говорить про наявність усіх розмірів компаній у рівних відносних пропорціях.

 

Чисельність ІТ Інженерів і чисельність ІТ компаній

Чисельність ІТ Інженерів і чисельність ІТ компаній

 

Як видно з наступного малюнка, велика кількість Київських компаній мають офіси розробки в інших регіонах, що підвищує рівень співпраці між регіонами (The Report IT Ukraine: Rise of Technology Nation. -

http://www.uadn.net/files/ua_hightech.pdf).

 

Регіональні офіси київських компаній

Регіональні офіси київських компаній

 

Важливо також зазначити, що компанії Київського ІТ кластеру обслуговають компанії зі світовим ім’ям. Серед брендів, яких Київський ІТ кластер може назвати своїми клієнтами, такі імена, як Boeing, Bosch, Dell, Converse, Oracle, LinkedIn, Google, Jabra, OpenText, Gorenje, Evry, British American Tobacco, ING, Intel, Kwebbl, Viber, Sony, Johnson&Johnson, United Nations, MacDonalds, HP, Cisco, EMC2, Monster, Microsoft, BuzzFeed, edX, etc. (The Report IT Ukraine: Rise of Technology Nation. - http://www.uadn.net/files/ua_hightech.pdf)

 

Клієнти київських компаній

Клієнти київських компаній

Отже регіон вже зараз є досить розвиненим і має значний потенціал для росту. 

 

Контакти

Місто Київ, Україна

Харківське шосе 19 
6 поверх

Телефон:

(044) 338 88 58

 

Електронна пошта:

Моментальні оновлення

із життя Кластеру на вашу пошту

GEOGRAPHY